Terminy  Rekrutacji i Szkoleń

Dlaczego warto? Jest całe mnóstwo powodów. Oto najważniejsze z nich.

kwalifikacje
mustasz
maszyny

Kurs kończy się egzaminem, po zdaniu którego otrzymasz rozpoznawalny i uznawany przez pracodawców certyfikat potwierdzający uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji pożądanych w branży przemysłowej.

Trenerzy prowadzący kursy to najwyższej klasy specjaliści – praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym i szeroką wiedzą z zakresu programowania sterowników i zarządzania procesami produkcyjnymi.

Sale laboratoryjne wyposażone są w indywidualne stanowiska komputerowe ze specjalistycznym oprogramowaniem. Kursanci przebywać będą na terenie Technoparku i będą stale obcować z atrakcyjnym parkiem maszynowym.

wsppraca_pracodawcy
zaawansowanie
wkad_wasny

Program kursów został opracowany w ścisłej współpracy z pracodawcami i uwzględnia ich wymagania zwłaszcza w zakresie praktyki w nowoczesnych laboratoriach oraz wykorzystania nowatorskich rozwiązań PLM i CAD / CAM.

Masz do wyboru jeden z trzech pakietów, z których każdy składa się z trzech kursów o rosnącym stopniu zaawansowania. Każdy kurs obejmuje 35 jednostek lekcyjnych nauki, łącznie 105 godzin.

Wkład własny, czyli koszt uczestnika to jedynie 5% wartości kursu. Oznacza to, że inwestując niewiele otrzymujesz ogrom specjalistycznej wiedzy i kwalifikacje, które mogą pomóc Ci znaleźć wymarzoną pracę.

Masz pytanie?

Napisz do nas, odezwiemy się.